Novovytvorená bezplatná inzertná web stránka - www.farmicka.sk

13.02.2012 10:00

Dávame Vám do pozornosti novovytvorenú web stránku www.farmicka.sk, ktorá je založená na princípe občianskej inzercie, je bezplatná a bez nutnosti registrácie. Zaujímavé je však jej zameranie, ktorým sú domáce produkty a výrobky, ktoré môžu šikovní a zruční ľudia z Vašich území ponúkať prostredníctvom tohto portálu.

 

Keďže ide o novovytvorenú web stránku, prvoradé je jej naplnenie čo najväčším počtom inzerátov, po ktorom bude prebiehať jeho postupná propagácia na internete, v tlači a ďalšími inými formami. Z uvedených dôvodov samozrejme nie je možné očakávať okamžité reakcie na zverejnené inzeráty, bude si to vyžadovať určitý čas, kým sa stránka dostane do povedomia ľudí. Ak Vás zaujme, veríme, že nám s tým pomôžete.

Inzercia je bezplatná a veľmi jednoduchá. Výrobky a produkty sú rozdelené do kategórií (a podkategórií) - rastlinné produkty, živočíšne produkty, tekuté potešenie, koláče a zákusky, medové potešenie, huby, bylinky, zvieratá, remeslá a ostatné, pričom v každej z nich je možné ponúkať na predaj, čo ste dopestovali, resp. vyrobili...ale je tu priestor aj pre inzeráty typu – kúpim, darujem alebo vymením.

 

Viac informácií nájdete v letáku, ktorý si môžete stiahnuť TU: https://www.malohont.sk/files/www-farmicka-sk.pdf (veľkosť - 7 MB – sťahovanie môže chvíľu trvať) alebo navštívte priamo web stránku www.farmicka.sk. Ak by ste mali problém s pridaním inzerátu alebo akékoľvek iné otázky, využite kontakty uvedené na stránke alebo píšte, resp. volajte nám. Osobne poznáme ľudí, ktorí stoja za touto stránkou – ide o mladých nadšencov z nášho regiónu. Ešte raz zdôrazňujem, že inzercia je bezplatná a bez nutnosti registrácie.

 

Info: M. Kubaliaková, MAS Malohont

Vyhľadávanie

Kontakt

Kancelária Vidieckeho partnerstva BB kraja Pod Bánošom 80
974 11 Banská Bystrica
+421 48 4173450
0905 434 102